O firmie

Demotrans Spedycja & Transport to firma która od 1996 roku zajmuje się logistyką, transportem i spedycją krajową i międzynarodową oraz magazynowaniem.

Poprzez zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi dążymy do tego, aby każdy Klient z chwilą powierzenia nam przesyłki mógł poświęcić czas podstawowej działalności swojej firmy, nie martwiąc się dłużej logistyką towarów.
Dostarczymy wszystko od małej kilogramowej paczki, poprzez ładunki drobnicowe, całopojazdowe do ładunków ponadgabarytowych na terenie Polski i Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu, oferujemy wysoki standard obsługi naszych Klientów.

Dążymy do utrzymania najwyższych standardów jakościowych.
Doskonalimy system komunikacji, jednocześnie dbając o dobro i zadowolenie Klienta korzystamy z informatycznego monitoringu satelitarnego, który zapewnia pełną kontrolę nad powierzonym nam towarem i flotą transportową.

Posiadamy własny zróżnicowany tabor samochodowy zapewniając odpowiednie, dostosowanie pojazdu do objętości i tonażu ładunku.

"PRZEWIEZIEMY NAWET MARZENIA"

SPEDYCJA KRAJOWA   tel. +48 71-399-99-89         TRANSPORT KRAJOWY   tel. +48 71-399-99-88           e-mail: demotrans@demotrans.pl

created by bmdweb.com